FAQ

 1. Jakie informacje są dostępne na moim koncie klienta?

  Twoje konto klienta umożliwia Ci dostęp do historii Twoich operacji na stronie jak i podgląd i zmianę Twoich danych, zmianę hasła do konta, podgląd historii Twoich zamówień i śledzenie statusu aktualnych zamówień, wydrukowanie faktury, skonsultowanie Twoich ulubionych produktów i zarządzanie usługą Newsletter.

 2. Jakie informacje są dostępne na moim koncie klienta?

  Założenie przez Ciebie konta klienta jest dla nas niezbędne do zapisania wszystkich Twoich danych. Konto klienta z loginem (Twój adres e-mail) i hasłem dostępu zakładasz podczas składania pierwszego zamówienia. Pozwala to na zyskanie czasu podczas Twojej następnej wizyty na stronie. Odwiedzając naszą stronę ponownie, wystarczy, że zalogujesz się poprzez „Moje konto” do konta klienta. Następnie możesz przeglądać naszą stronę, dodawać produkty do listy ulubionych produktów i przejść do zamówienia bez potrzeby ponownego podawania Twoich danych.

 3. Jak zalogować się do mojego konta, jeśli nie pamiętam do niego hasła?

  Wystarczy, że przejdziesz na stronę „moje konto” i klikniesz na „Nie pamiętasz hasła?”. W przeciągu kliku minut od podania przez Ciebie Twojego adresu e-mail, otrzymasz na Twoją skrzynkę pocztową nowe hasło do konta.

 4. Jak zalogować się do mojego konta, jeśli nie pamiętam loginu?

  Podany podczas zakładania konta klienta adres e-mail jest jednocześnie Twoim loginem. Jeśli posiadasz kilka adresów e-mail, wypróbuj pojedynczo każdy adres, wpisując go w polu login. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, skontaktuj się z naszym konsultantem, wysyłając wiadomość za pośrednictwem naszej strony internetowej, w zakładce „Kontakt”.

 5. Nie mogę założyć konta klienta. Co mam zrobić?

  Upewnij się, że wszystkie pola zostały wypełnione: Twoje hasło, całość Twoich danych wraz z numerem telefonu. Dane te są niezbędne, ponieważ pozwalają one nam na kontakt z Tobą w przypadku problemu związanego z realizacją Twojego zamówienia. Jeśli formularz jest niepoprawnie wypełniony, pojawia się wiadomość o błędzie, która informuje, w którym polu należy poprawić wpis. A może posiadasz już konto klienta na naszej stronie? Jeśli mimo tych wskazówek nie możesz w dalszym ciągu założyć konta, skontaktuj się z naszym konsultantem, wysyłając wiadomość e-mail w zakładce „Kontakt”.

 6. Jak zmienić adres pocztowy na swoim koncie?

  Aby zmienić adres pocztowy na koncie, wystarczy się do niego zalogować i wprowadzić nowy adres w zakładce „Moje dane”. Jeśli chcesz jedynie zmienić adres dostawy Twojego zamówienia, możesz to zrobić w trakcie jego składania.

 7. Jak zmienić swój adres e-mail na stronie?

  Twój adres e-mail jest jednocześnie Twoim loginem do konta. Dlatego jego bezpośrednia zmiana na naszej stronie internetowej nie jest możliwa. W celu jego zmiany, skontaktuj się telefonicznie lub drogą mejlową z naszymi konsultantami.

 8. Czy możliwa jest zmiana hasła do konta?

  Zmiana Twojego hasła jest możliwa w każdej chwili. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto klienta i przejdziesz do zakładki „Hasło”. Poproszony(-a) zostaniesz o wpisanie starego i nowego hasła. Hasło zostanie zmienione natychmiast po zatwierdzeniu.

 9. Czy Camaieu gwarantuje poufność moich danych osobowych?

  Frima Camaieu przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa udostępnianych na stronie camaieu.pl danych osobowych i gwarantuje ich poufność. Jednocześnie zapewniamy, że udostępnione nam dane nie są używane do celów marketingowych bez Twojej wcześniejszej zgody. Dlatego też, pytamy Cię o zgodę na otrzymywanie ofert naszych partnerów i informacji za pomocą usługi newsletter.

 10. Jak dokonać subskrypcji newslettera?

  Subskrypcja newslettera jest szybka i prosta. Dzięki tej usłudze otrzymujesz informacje o nowościach Camaieu. Jeśli chcesz dokonać subskrypcji newslettera, kliknij na: zapisz się do Newslettera.

 11. Jak zrezygnować z otrzymywania newslettera?

  Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji od Camaieu za pomocą usługi newsletter, możesz z niej zrezygnować, klikając na: rezygnuję z Newslettera.

Początek strony