FAQ

 1. Jakie są możliwe sposoby dostawy mojego zamówienia?

  Możliwa jest dostawa do domu, do wybranego sklepu Camaieu lub paczkomatu. Wszystkie zamówienia wysyłane są z Francji. W zależności od wybranego sposobu dostawy, czas dostawy wynosi od 1 do 8 dni.

 2. Czy możliwa jest dostawa mojego zamówienia poza granice Polski?

  Strona Camaieu.pl dokonuje wyłącznie dostaw na terenie Polski.

 3. Czy możliwa jest dostawa mojego zamówienia na inny adres?

  Tak. W tym przypadku adres dostawy i adres do faktury będą różne. Podasz je podczas składania zamówienia. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, możesz podać adres miejsca, gdzie je spędzasz lub złożyć Twoje zamówienia jako prezent.

 4. Jakie są koszty dostawy?

  W Camaieu płacisz jedynie za koszty dostawy Twojej paczki (nie płacisz kosztów przygotowania i wysyłki paczki). Koszty dostawy wynoszą : 39 PLN za ekspresową dostawę w 24 godziny. Dostawa do sklepu jest bezpłatna.

 5. Czy mogę odebrać moje zamówienie w jednym ze sklepów Camaieu?

  Tak. Możesz wybrać jakikolwiek sklep Camaieu w Polsce jako punkt dostawy Twojego zamówienia. Czas dostawy wynosi od 5 do 8 dni roboczych. Znajdź najbliższy sklep, klikając tutaj.

 6. Płatność: kiedy następuje obciążenie mojego konta?

  Obciążenie Twoje konta następuje w momencie zapłaty za zamówienie.

 7. Jak uzyskać informacje o przebiegu mojego zamówienia?

  Jak tylko zatwierdzisz Twoje zamówienie, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Podczas realizacji Twojego zamówienia otrzymujesz informacje o jego przebiegu (w zależności od dokonanego wyboru, sms-em lub e-mailem) i w każdym momencie możesz śledzić jego status, logując się do Twojego konta klienta.

Początek strony