MARKA

2017 Camaïeu, ulubiona marka Francuzek!

Dużą popularność marki Camaïeu na współczesnym modowym rynku potwierdzają sondaże. W ankiecie z lutego 2017, przeprowadzonej we Francji przez instytut badania opinii publicznej BVA*, 29% kobiet wskazało Camaïeu jako swoją ulubioną markę odzieżową. Daleko w tyle zostały H&M (21%), Kiabi (17%) czy ZARA (17%). Francuski wybrały Camaïeu – czas na inne kraje sieci!

2015 Tysiące okazji do spotkań…

Obecnie Camaïeu zajmuje pozycję lidera na francuskim rynku mody prêt-à-porter dla kobiet. We Francji marka sprzedaje swoje kolekcje w 650 sklepach. O silnej pozycji świadczy również obecność w 15 krajach. Każdego dnia ponad 900 sklepów z logo Camaïeu oferuje kobietom ubrania i dodatki w nowoczesnym stylu.

2000 Ekspansja marki na świecie

Nowe tysiąclecie przyniosło nowe wyzwania dla marki. Wielki sukces we Francji skłonił twórców Camaïeu do stworzenia sieci także poza granicami rodzinnego kraju: w Polsce, we Włoszech, w Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, a nawet w krajach Bliskiego Wschodu! Wraz z rozwojem nie zmieniła się jednak tożsamość Camaïeu, które miało pozostać marką dla wszystkich kobiet, oferującą im modę łatwą w stylizacji, na każdą okazję i w dobrej cenie.

1984 Pomysł na modę dla wszystkich kobiet

Marka Camaïeu powstała w grudniu 1984 r. jako pomysł
4 mężczyzn, którzy marzyli o stworzeniu bogatej modowej oferty dla kobiet. Ich wspólną pasją było kreowanie kobiecych i kolorowych kolekcji dobrze skrojonych ubrań, w przystępnych cenach dla wszystkich kobiet. Nowości miały się pojawiać w ofercie każdego dnia. Ta wspaniała przygoda z modą zaczęła się od małego butiku w Lens, w którym testowano system codziennych dostaw nowości. Pomysł okazał się sukcesem i w szybkim tempie marka otworzyła swoje butiki w całej Francji. Tak właśnie powstała moda Fast Fashion w prawdziwym francuskim stylu!

* Sondaż zrealizowany przez instytut badania opinii publicznej BVA dla prasy regionalnej i grupy Foncia.

1,4 MLN KLIENTEK odwiedziło naszą stronę Camaieu.pl w 2014 r.

70 MLN PRODUKTÓW sprzedawanych każdego roku

5600 PRACOWNIKÓW w całej sieci

NASI STYLIŚCI tworzą wszystkie produkty z kolekcji

37 MLN KLIENTEK ROCZNIE = liczba mieszkańców TOKIO, największej aglomeracji na świecie

100 NOWYCH ARTYKUŁÓW w każdym tygodniu

7,4 MLN METRÓW tkanin kupowanych każdego roku

10 000 SYMULACJI KROKÓW przed zatwierdzeniem
1 pary butów

Początek strony