Style Camaïeu

Kurtka biker, niezastąpiona w jesienne dni!Kurtka biker, niezastąpiona w jesienne dni!

Pragniesz nadać motocyklowego charakteru Twojej stylizacji?

Kurtka typu biker jest idealna, aby nadać charakteru stylizacji. O krótkim kroju i ze skóry, kurtka biker przypomina kurtkę w stylu perfecto. Nieprzerwalnie na modzie, zakładamy ją każdego roku z bluzką lub t-shirtem oraz spodniami slim i kozakami.

Rockowy styl w skórzanej kurtce

Podobnie jak kurtki motocyklistów, klasyczna kurtka typu biker może być wykonana wyłącznie ze skóry. Modnym stało się połączenie dwóch materiałów, co pozwala na uzyskanie interesującego kontrastu kolorów i materiałów.
Asymetryczny zamek błyskawiczny i detale w postaci suwaków są prawdziwymi atutami tej sztandarowej kurtki tego sezonu.
Kurtka biker kojarzy się z męskimi kurtkami. Jednak może ona być bardzo kobieca dzięki licznym detalom takim jak: hafty, pikowania lub skórzane wstawki. Tej zimy, nadruki mogą przybrać graficzną lub kwiecistą formę, aby nadać kurtce biker fantazyjnego i oryginalnego wyglądu.

Fason teddy, modna alternatywa w młodzieżowym stylu.

W zupełnie innym stylu, kurtka teddy znajdzie swoje miejsce w jesiennej garderobie. O sportowym fasonie, wydaje się zapożyczona prosto z amerykańskiego serialu.
Klasyczna kurtka teddy jest dwukolorowa i wykonana z połączenia dwóch materiałów. Kołnierz i mankiety są w paski, rękawy wykonane ze skóry lub materiału skóropodobnego. Z przodu widnieje wyszyta litera, która odnosi się do pierwszej litery jednego z amerykańskich liceów. Dzisiaj, kurtka teddy podbija świat mody.
Kurtka teddy pozostaje dwukolorowa i zachowuje swój klasyczny styl. Dzięki pastelowym tonacjom, kwiecistym motywom i cekinom-staje się kobieca.
Może być także uszyta z grubego moltonu, który jest typowym materiałem do wyrobu bluz.

Początek strony